I'm Wilma. Girl. No dragon tattoo. I love theatre, fashion, music that makes me orgasm and taking pictures. I have split myself between three places (London-Stockholm-Tallinn), but my current hub is Tallinn. Wherever my circus goes, there's always a party. If the party does end, I watch cat videos and blog about it all. Check out my yearly summaries below to get to know me a bit better. Header: Mandel Photography

If you have any questions: hemafruu@gmail.com.

Saturday, May 30, 2009

I think I'll believe in Gosh instead of God.

Another day at work. Miski ei suuda seal mind enam eriti üllatada. Kuigi ma ootasin tänasest veidi enamat, lootsin kohata TEDA. Võimalus oli täna täitsa reaalne, sest kõrval boksis oli piuh pauhh põmm...The biggest world tour...põmaki...Today only...kolla-kolla nätaki tatahhh...At Saku Sauurhall...tõhh tahhh pirrrraaki tatattatataaaaa...The one and only...kõmaki põmm...THE God himself.
Siis sai töö läbi ja muidugi Ta ei tulnudki. Läksin linna teadmisega, et Ta ei tulnudki. Patseerisin teadmisega, et Ta ei tulnudki. Õeiti ei tulnud laupäevatuju peale teadmises, et Ta ei tulnudki. Noh jah, just selle teadmisega sõitsingi viimase marsaga koju ja mõtlesin, kui ta oleks tulnud, siis mida ta söönud, mida joonud oleks ja kas ta tippi ka oleks jätnud? OOO allmighty.
No comments: