I'm Wilma. Girl. No dragon tattoo. I love theatre, fashion, music that makes me orgasm and taking pictures. I have split myself between three places (London-Stockholm-Tallinn), but my current hub is Tallinn. Wherever my circus goes, there's always a party. If the party does end, I watch cat videos and blog about it all. Check out my yearly summaries below to get to know me a bit better. Header: Mandel Photography

If you have any questions: hemafruu@gmail.com.

Friday, April 24, 2009

Friday party

21 century and internet has passed me by,
I had to kill few people to get online.

Nii, nii ma olen selle bloginduse nii unarusse jätnud. MY BAD, MY BAD! Kevad on tulnud ning kõik oma vabaaja veedan ma õues aasal keksides...LIAR LIAR! No tegelikult on lihtsalt igasugused vihvi omanikud oma kuldaväärt Interneti lukku pannud, et minusugused rotid seda varastada ei saaks. Vabal ajal on solitare mu parim sõber. Aga ikkagi kunagi loodan need paroolid lahti häkkida: olenlukus123, sexsex666, P2r1sl0llpar00l (I'm working on it)

Aga muidu kõik see kevade värk on täitsa tore, aga aasal ikka ei keksiks. Ei ole aega, ei ole aega, aga tore on sünnipäeva oodata. Tore on valges ärgata. Tore, et igasugune malts tärkama hakkab. JA ma pean silmas neid paljalt ringijooksvaid kevadkuulutajaid, kes kannavad Terranova uut kevadmoodi.

2 comments:

A said...

WAAAAT ta FAAAK? Kus pilt seekord jäi? Ma saan aru et vanade vormide lõhkumine ja puha aga kuidas sa julged?

Wilma Circus said...

ma pärast näitan sulle pilti