I'm Wilma. Girl. No dragon tattoo. I love theatre, fashion, music that makes me orgasm and taking pictures. I have split myself between three places (London-Stockholm-Tallinn), but my current hub is Tallinn. Wherever my circus goes, there's always a party. If the party does end, I watch cat videos and blog about it all. Check out my yearly summaries below to get to know me a bit better. Header: Mandel Photography

If you have any questions: hemafruu@gmail.com.

Tuesday, February 17, 2009

New day, same shit


Samal ajal, kui fännid üle Euroopa nutavad, et kole palju kontserte jäetakse ära. Samal ajal, kui ärimehed ja -naised istuvad närviliselt lennujaamas oma loptäpide taga ning nutavad, sest päris palju lende jäetakse ära. Samal ajal olen mina kole õnnelik ning ei nuta üldse kui tunnid jäetakse ära. Jõudsin endagi üllatuseks nii vara koju, ei osanudki kohe kuidagi olla. But still pleasure is all mine. Ei tea, kas õpetaja on üks neist fännidest, kel jäi oma lemmik laval nägemata ning keda üksi lennuk koju ei taha lennutada. No ei tea, ei tea ja ei huvita ka väga. No sky dive, no stage dive.

Ehk tüdo paneb lebo ja paneb ka homme lebo. Tüdo ei lähe homme end ülikooli harima, nagu tema ülejäänud klass, vaid veedab aega 6 teise inimesega koolis. Ei ei, ma ei ole oma tuleviku suhtes easy-breezy, aga füüsika just isn't my thing. I'm going to clown college.

shit, mu tee vesi keeb

No comments: